Ова е новата сопруга на реисот Сулејман Реџепи

Loading...

24-годишната Емина Јетиши од Скопје е новата сопруга на 74-годишниот реис Сулејман Реџепи.
Јетиши е потпретседателка на огранокот на ДУИ во Студеничани и има ќеркичка од претходниот брак.


Реџепи претходно 4 години беше „сингл“, а според традицијата за новите младоженци, реисот оваа година за празникот Рамазан Бајрам два пати ќе се бања, еднаш после ифтар, еднаш пред молитва.

loading...