Ова се најпосакуваните здолништа за оваа есен: Во нив секоја жена изгледа феноменално

Loading...

Овие три парчиња се одлична инвестиција оваа есен. Со ваквите здолништа, секој стајлинг ќе изгледа интересно, а она што е најдобро е дека можат да се комбинираат со многу работи и чевли, а одлично се вклопуваат во секој стил.
Маици, дуксери, кошули, сакоа и кожни јакни – сè изгледа одлично, а на вас останува да си поиграте и да бидете креативни во создавањето на аутфити.
Кожно здолниште


По големиот успех на кожните хеланки и панталони, на ред дојдоа и здолништата од овој материјал. Најкласичното тесно здолниште од кожа само по себе изгледа ефектно, а може да изгледа феноменално дури и со обична бела маичка. Дури ни Меган Маркл не му одолеала на овој тренд.
Плисирано здолниште


Овој модел на здолниште освои многу дами уште на почетокот на пролетта, а вам ви преостанува да изберете едно во вашата омилена боја и да уживате во комбинирањето.
Здолниште со тил

 

View this post on Instagram

 

New York gets me feeling all sorts of things. Wearing the new @MissSixty #MissSixtyAngel collection #ad

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on


Многу интересен модел кој брзо ги освои срцата на многу дами. На прв поглед, здолништето со тил е многу романтично парче гардероба кое може да се носи на многу начини. Бајкерските чизми одлично се вклопуваат со ваквиот крој.

loading...