Ова се работите кои момците би сакале девојките да ги знаат за нив

Loading...

 Овие се мислењата кои ги делат сите членови на машкиот пол…
Двојно повеќе шминка и специјални фризури не значи дека ќе ве направат да изгледате подобро од вообичаено.
Најатрактивни сте во раните утрински часови кога сте поспани и со траги од перницата на лицето.
Освен ако не сте испиле цело шише вотка на ноќта пред …
И сте изеле нешто со лук пред спиење.
И ние сме загрижени за тоа како изгледаме голи. И да, за големината на пенисот.
И не, не поради неговата големина, туку состојбата. Кога тој е нагоре или надолу е во ред, но сето она измеѓу изгледа смешно. Особено кога ќе одиме во тоалет.
Сакаме кога ни ја комбинирате облеката затоа што никогаш не сме сигурни дали го сторивме тоа како што треба.
Освен ако не не трансформирате во копија на момче од некој бенд. Не ни размислуваме за бели панталони.
Мразиме кога ќе не прашувате што мислиме ние, особено кога се мазиме после секс. Ако се мазиме и ништо не сме рекле веројатно спиеме.
И ние блееме во мобилниот чекајќи да заѕвони.
И ве слушаме. Само понекогаш обидете се да ни ја разјасните поентата.
Сакаме кога ќе ни готвите храна.
Ние сме апсолутно убедени дека сме забавни. Тоа е некоја грешка запишана во нашиот генетски код. Затоа, смејте се.
Понекогаш плачеме, и тоа не само кога некој наш близок умира. Постојат голем број на тажни нешта во овој свет …
Кога на себе носите минијатурно здолниште, се прашуваме дали теба да се смееме или да ве гледаме.
Обожаваме кога девојките преземаат иницијатива.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 
  Овие се мислењата кои ги делат сите членови на машкиот пол…
Двојно повеќе

loading...