Ова слатко девојче денес е најпозната пејачка на Балканот: Ваква порака си испрати самата на себе

Loading...

Една од најпознатите пејачки во Србија, порано беше слатко мало девојче чија мајка исто така е позната по музиката.
Таа денес ја објави оваа фотографија и се обрати самана на себе, односно на девојчето кое беше:
-Еј ти малечка, само да те информирам дека се е во ред и дека се оди според планот, напиша таа под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)


Сигурно погодивте, станува збор за Марија Шерифовиќ

loading...
Loading...