Овие бикини ќе бидат во тренд ова лето

Loading...

Сите можеме да го почувствуваме топлотниот бран којшто го носи летото, а со самото негово пристигнување се зголемуваат патувањата, се полнат плажите и хотелите.Претпоставуваме дека овој период, изборот на добро дизајниран костим за капење е ваша окупација.Погледнете ја нашата листа од познатите во бикини и дознајте кој костим за капење ќе биде во тренд ова лето. Можеби момците, за разлика од девојките во лето и не се толку окупирани со типот на костимот за капење кој што ќе го носат на летување. Но, затоа девојките се оние кои што деновите пред да одат некаде на летување ги минуваат пребарувајќи по социјалните мрежи што ќе биде во тренд, а потоа следува шопинг и голема неодлучност во изборот на соодветен костим за капење.Сето тоа одзема премногу време зарем не?Затоа ние денес решивме да ви ја олесниме целата таа процедура и Ви издвоиме листа на бикини коишто со сигурност ќе бидат во тренд ова лето, бидејќи ги носат и познатите.

Кортни Кардашијан

it’s the simple things

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Џесика Симпсон

I taught my husband the art of the closet selfie ?

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Селена Гомез

Мајли Сајрус

Дуа Липа

Кендал Џенер

loading...