Овие 4 хороскопски знаци ги бие глас дека се фантастични во кревет: Дали имате искуство со нив?

Сите хороскопски знаци го имаат својот шарм кога станува збор за интимни односи со партнерот, но сепак некои се познати по тоа што се „најжестоките љубовници“.

ЛАВ-Филмска ѕвезда 

Лац е знак чиј владетел е Сонцето па затоа кога имате врски со луѓето од овој знак, се чувствувате како ѕвезда. Членовите на овој знак најверојатно некаде кријат видеоснимки од дома и секси фотографии од себеси и нивните партнери. Лавовите воопшто не се срамежливи, напротив, сакаат да имаат односи во одлично осветлување. Тие секогаш се расположени да играат и сакаат да експериментираат со нови работи.

СКОРПИЈА- Здрава сексуалност

Тие се познати по нивната сексуална умешност. Односите со Скорпија можат да бидат уникатни. Членовите на овој знак се склони да експериментираат, можат да имаат интересен секс во јавноста, а доколку ги проверите нивните ноќни стапала, веројатно би наишле на сè.

БЛИЗНАЦИ- Ментални акробати

Кога станува збор за „валканата имагинација“, членовите на овој знак се главните. Без разлика дали тоа е испраќање фотографии во секси поза, или шепотете нешто грубо на јавно место, креативноста на Близнаци е бескрајна на тоа поле. Неизвесно е да се каже дека Близнаците се оние што сугерираат да глумат во кревет, а секси костум на медицинска сестра веројатно се крие во нивниот плакар.

ДЕВИЦА- Божица

Не дозволувајте да ве измами. Таа не е девица. Со овој хороскопски знак управува Меркур, планетата на умот и комуникацијата. Затоа Девицата обично сака да глуми во кревет. Тие се жестоки и страствени љубовници и не се некој што не ги прифаќаат секси приказните.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.