ОВИЕ 6 ЗНАЦИ ВО АВГУСТ НЕСРЕЌА ЌЕ ГИ СЛЕДИ: Прочитајте внимателно што ве очекува

Според астролозите, овие шест знаци од зодијакот ќе бидат најнесреќни во август 2022 година

Руската астрологка Тамара Глоба излезе со прогноза на кои хороскопски знаци среќата ќе се насмевне во август 2022 година. Сега ви пренесуваме приказна за оние хороскопски знаци кои нема да цветаат рози на крајот на летото.

ОВИЕ 6 ЗНАЦИ ВО АВГУСТ НЕСРЕЌА ЌЕ ГИ СЛЕДИ: Прочитајте внимателно што ве очекува

ДЕВИЦА

Она што најмногу се плашевте, што најмногу ве мачеше – ќе се оствари. Вашите долго скриени тајни ќе излезат на виделина. Откривањето на тие ваши тајни нема да ви остави никакви последици, но ќе ве уништи знаејќи дека луѓето ги знаат и најинтимните работи за вас, а тоа на ниту една Девица не и се допаѓа.

СКОРПИЈА

Некој сериозно ќе ве навреди и ќе почне да ви зборува лошо зад грб. Наместо да разговарате со таа личност, ќе почнете да се чувствувате лошо – повредено. Нема да можете да размислувате за ништо друго. Тоа ќе ве стресе до тој степен што ќе почнете да слушате гласини за тоа и ќе станете опседнати со тоа што мислат луѓето за тоа.

ЈАРЕЦ

Ќе одите на службено патување или на ненадејно патување. Тоа е нешто што не сте го планирале, но ќе се случи и ќе бидете многу среќни што успеавте да го организирате времето само за себе. Сепак, тоа ќе биде причина вашиот сопруг или момче да направи љубоморна сцена. Со оглед на тоа што вашиот партнер досега не бил посесивен или љубоморен, целата оваа ситуација длабоко ќе ве вознемири.

Текстот продолжува на страна 2 подолу со информации за останатите 3 знаци:

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.