Овој детаљ воодушевува: На српската пејачка прво и почина мажот, а сега остана бремена на 41 година

Loading...

Пејачката Гога Секулуќ која го чека своето прво дете на 41 година со нејзиниот избраник Урош Домановиќ реши да ја стави кариерата во мирување.
Иако е во шестиот месец од бременоста таа е многу активна и не е размазена трудница, па по уживањето на црногорското приморје се одлучи да го посети манастирот Острог.
Секулиќ побара милост од Светецот Василиј Острошки, а на фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил јасно се гледа како со раката го гали својот стомак.

 

View this post on Instagram

 

???

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

loading...