Овој модел на фустан дефинитивно не е за Џеј Ло

Изминатата вечер во Њујорк се случи премиерата на филмот „Second Act“ во кој главната улога е на славната актерка и пејачка Џенифер Лопез.
За овој настан таа одлулчила да облече впечатлив фустан во неон розова нијанса која максимално го привлече вниманието.

Иако последните години нејјзиниот моден печат е светен на минимализам, овој пат како да сакаше да се покаже во едно сосема поинакво светло.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.