Овој Супер Марио е руска спонзоруша, погледнете како изгледа

Сите се сеќаваме на играта Супер Марио која прво ја игравме на нинтендо.
Потоа од неа излегоа неколку верзии. Оваа, направена во видео пародија, ги насмеа сите кои ја погледнаа.
Тука главниот лик е сексапилна блондинка која е спонзоруша. Таа живее во Русија, си прави пластични операции, ги покажува голите гради…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.