Овој човек го поседува најдолгиот пенис во светот

Loading...

Многу мажи би помислиле, посакувам и јас … Но, во реалниот живот, не е сè е толку сјајно – Џонах Фалкон (41) има пенис кој во нормална(опуштена) состојба е долг 20,3 см и 34.2 см во ерекција, што е двапати повеќе од просечната големина.
Светот го запозна во 2012 година кога на аеродромот во Сан Франциско предизвика хаос поради „пакетот“ во гаќи.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Многу мажи би помислиле, посакувам и јас … Но, во реалниот живот, не е сè е толку сјајно – Џонах Фалкон

loading...