Оглас на векот : „Тетовчанец бара тенк Т-55 со 8 ракети“

Loading...

Ова е дефинитивно еден од полудите огласи што сме ги сретнале но Сафет е револтиран од политиката и со право бара тенк. Само тоа ќе ни помогне во овие времиња да ја победиме политиката во Македонија која е реално и премногу периодов па затоа и интернетот денес изгледа вака нешто, поради таа политика погледнете:

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...