Ограбена аптека во центарот на Скопје

Loading...

Вчера во 19,30 ч. во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на бул.„Климент Охридски“, едно лице со закана од вработените одзел пари.
Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...
Loading...