Ограбено казино рано утрово во Скопје

Рано утрово околу 05 часот, во СВР Скопје било пријавено дека во казино на булевар „Митрополит Теодосиј Гологанов“ во Скопје непознат сторител извршил разбојништво и одзел пари од дневниот промет.


Се преземаат мерки зарасчистување на случајот.

Пронајдете не на следниве мрежи: