Огромните гради на Јелена Карлеуша скоро да испаднаа од минималното бикини

Како што е познато, Јелена Карлеуша отпатува за Турција, каде ужива на одморот со своите ќерки Ника и Атина. ЈК секојдневно објавува слики на Инстаграм како го поминува летниот годишен одмор, а обожавателите ги израдува кога облече минијатурно бикини кое речиси не прикрива ништо и до израз дојде нејзиното бујно деколте. 

ЈК објави и ново секси видео, кога се возела по хотелскиот имот. Додека возеше, нејзините огромни гради скоро да испаднаа од минијатурното бикини.

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.