Огњен Врањеш: Не сакам веќе да бидам дел од оваа приказна, доста ми е од се!

Loading...

Пикантериите кои секојдневно го тресат Балканот, но и со нетрпение се очекуваат откако се дозна за врската на Огњен Врањеш и Јелена Карлеуша, се уште не стивнуваат.
По долгото молчење, освен едно огласување на Инстаграм па постот веднаш го избриша, Огњен Врањеш сепак реши да проговори и да им стави крај на понатамошните шпекулирања. Имено, тој изјави дека Душко Тошиќ знаел за љубовната врска меѓу него и Јелена.
Карлеуша дознала за ова, Врањеш го исфрлија од клубот за кој играше, а профитираше Душко Тошиќ. Од сумата која ќе ја заработува, може само да ви се заврти во глава, затоа што се работи за милиони.
Огњен денес, сепак, реши јавно да ја провоцира Јелена со овие зборови:
– Никогаш не сум бил нејзин фан, и никој никогаш не можел нуту ќе може така да ме претстави. Душко знаеше за врската помеѓу мене и Јелена, а јас веќе не сакам да бидам дел од оваа приказна. Доста ми е од се, изјавил Огњен.
Бидејќи аферата поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА

loading...