Од неа ја наследила убавината: Исплива фотографија од Цеца и нејзината мајка, сите коментираат колку неодоливо личат една на друга

Loading...

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ својата кариера веќе долго успешно ја гради на естрадата, а со хитовите кои ги има зад себе се труди приватниот живот да ги крие далеку од очите на јавноста.
Сепак, како што медиумите го следат секој нејзин чекор, често и невозможно е таа да го крие целосно приватниот живот, па затоа таа со фановите сподели една приватна фотографија на која е со својата мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨Ceca moments✨ (@ceca_moments)

loading...