Оро прилагодено на барањата за социјална дистанца (видео)

Loading...

Оро прилагодено на барањата за социјална дистанца.

И ова има. Се снајдоа луѓето и се дистанцираа а сепак играат оро.

Оро прилагодено на КОРОНА

Оро прилагодено на КОРОНА

Публикувахте от Puls24.mk в Неделя, 19 април 2020 г.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...