Ослабел за неа: Најмалиот син на Брена уловен со новата девојка во ноќен клуб на Копаоник

Loading...

Синот на Лепа Брена овие денови е на Копаоник каде времето го поминува во друштво на згодни девојки, а особено внимание привлече неговата нова девојка.
Имено како што пишуваат српските медиуми Виктор Живојиновиќ уживал на концертот на „Парни ваљак“ во склоп на фестивалот Music week festival на Копаоник во друштво на својата мајка, но и атрактивна девојка.
Атрактивната бринета очигледно ужива во друштво на синот на пејачката, кој според многумина ослабел токму поради неа, погледнете.

loading...