ОТИДЕ ЧЕКОР ПОНАТАМУ, ПОЗИРАЈЌИ БЕЗ гаќички! Најжешкото видео на Милица Дабовиќ намачкана од глава до петици ВИДЕО

На Инстаграм се појави провокативно видео на Милица Дабовиќ од снимање и фотосесија за OnlyFans, а овој пат навистина предизвика бура од реакции.

Откако отвори профил на платформата за возрасни и отиде чекор понапред, поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ привлекува големо внимание, а сите сакаат да го погледнат нејзиниот профил и да видат какви објави објавува таму, со оглед на дека и таа е провокативно расположена на Инстаграм.

ОТИДЕ ЧЕКОР ПОНАТАМУ, ПОЗИРАЈЌИ БЕЗ гаќички! Најжешкото видео на Милица Дабовиќ намачкана од глава до петици ВИДЕО

Милица сега објави видео од снимањето за OnlyFans на Инстаграм, додека провокативно позира со шминка, оглавник за четка и проѕирни чорапи, а јасно се гледа дека не носи гаќички.

Го намачкала целото тело, ставила црвен кармин и ја залижала косата, облекла црвени чевли, па мажите ги воодушевиле жешките кадри, иако видеото трае само неколку секунди.

Мразете ме или сакајте ме, секогаш ќе блескам“, порачала Милица со објавата.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.