Откако драстично ослабе обожува да се слика гол: Синот на Лепа Брена позираше во снег, а на еден детаљ му завидуваат сите

Loading...

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ после одморот на Бора Бора, од каде се пофали со својот нов изглед замина право на планина.
Тој сега ужива на Копаоник каде освен во зимските лудории ја одржува и бојата која ја доби на летниот одмор кој го помина со своето семејство на почетокот на овој месец, а според коментарите многумина му завидуваат на чоколадниот тен среде зимо.

 

View this post on Instagram

 

?☀️

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on


Синот на Брена позираше полугол на моторна санка и покажа како изгледа по ослабувањето.
За потсетување тој започна да слабее во 2017 година, а до сега има драстична промена на себе од која многумина му завидуваат, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Before2017/After2019 ???#changes #life #diet #blessed? #weightlosstransformation #weightloss

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

loading...