ОТКАКО СЕ РАЗВЕДЕ, ДОСТА СЕ ОПУШТИ: Славица Чуктераш „згрми“ со крупен кадар од нејзиниот исунчан за*ник

Loading...

Поранешната ѕвезда на Гранд, Славица Чуктераш (36) после разводот доста се опушти, затоа што јавноста до тогаш ретко на социјалните мрежи можеше да види било какви нејзини, а не пак провокативни фотографии.
Меѓутоа на голема радост на оние кои што ја следат на Инстаграм, Чуктераш во последно време доста е активна и започна често да објавува провокативни фотографии.
Имено, пејачката најпрвин објави фотографии во костимза капење на кои и се гледа лицето и целото тело, а потоа „згрми“ со крупни кадри од нејзиниот задник.
-За ова лето не помага ниту заштитниот фактор, напиша Чуктераш во описот на фотографијата.
Во продолжениее погледнетеги провокативните фотографии на атрактивната пејачка:

loading...