Откако се разведе од Дарко Лазиќ стана опасно безобразна

Loading...

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, Ана Севиќ откако се разведе од пејачот речиси секојдневно е во центарот на вниманието, а медиумите нема ден да не откријат некој нов детаљ од нејзиниот приватен живот.

Овој пат таа отпатува на луксузен одмор во Дубаи заедно со својата ќерка од каде секојдневно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил.

Имено Ана на својот профил објави неколку фотографии во низа каде е облечена само во бикини истакнувајќи ги градите и секси тело, погледнете.

 

loading...