Откриено како изгледа вилата на Цеца на Кипар: Голема е колку замок, а кога ќе видите што има во дворот ќе го смените мислењето за неа

Loading...

Откако се врати од Рим каде пееше на ромска свадба, Цеца се одлучи да отпатува од Белград и да замине на својот долго очекуван одмор.
Таа замина на Кипар каде има своја вила, а целото време таа објавува фотографии од моментите кои ги ужива таму.
Јавноста иако знае дека Цеца има куќа на Кипар никогаш одблизу го нема видено овој луксузен рај и засолниште на пејачката за време на летниот период.


Вилата поседува базен, неколку спални соби, тоалети и кујна со голема трпезариска маса.
Инаку еден детаљ што најмногу им се допадна особено на верниците е црквата која ја поседува Цеца во дворот.
Цеца за својата вила во медиумите во минатото зборуваше дека ја купила со помош на кредит, а неодамна во истата полицијата упаси и непознат маж кој влегол во вилата, а додека бил апсен викал „таа е моја жена“.

loading...