Откри ли повторно Александра Заева, каде е на скијање татко и – Заеви уживаат на француските Алпи?!

Фотографии од елитни ресорти, луксузни автомобили како и скапа гардероба се секојдневна слика на профилите на социјалните мрежи на семејството Заеви. Тука предничи ќерката на поранешниот премиер Зоран Заев, Александра, која ,,спонтано” ги откриваше монденските дестинации кои ги посетуваше бившиот прв човек на Владата.
Откри ли повторно Александра Заева, каде е на скијање татко и – Заеви уживаат на француските Алпи?!


Александра Заева, ќерката на поранешниот премиер Зоран Заев, како и останатите членови на семејството Заеви, често објавува фотографии на социјалните мрежи од егзотични и луксузни дестинации.


Овој пат, Александра Заева се пофали дека е на зимување во Франција, во еден од најлуксузните ски-центри, поточно во елитниот „Chamonix- Mont Blanc“.

Пронајдете не на следниве мрежи: