Официјално се разведоа- кога ќе видите што и остави Дарко Лазиќ во наследство на Ана Севиќ ќе останете во неверување

Loading...

Пејачот Дарко Лазиќ официјално се разведе од својата поранешна сопруга Ана Севиќ со кого ја има ќерката Лорена.
По разводот парот заминал на пијачка во еден ресторан, што е доказ дека тие се пријателски настроени, пренесуваат српските медиуми.
-Ана и јас сме цивилизирани луѓе и понатаму сме во одлични односи, бидејќи првенствено од секогаш сме биле пријатели, а потоа ја имаме и ќерката која ја сакаме најмногу на целиот свет, вели Дарко.


Тој додава дека ќерката ќе живее со нејзината мајка, но првиот и третиот викенд во месецот ќе ги поминува кај него.
-Истото се однесува и за празниците, ќе ги делиме подеднакво, вели Дарко.
Тој потенцира дека станот и го остава на Ана, бидејќи е логично неговото дете да расте во средина на која веќе е научено.
Инаку луксузниот стан на Ана и Дарко вреди повеќе илјади евра, погледнете

loading...