Падна телекомите – целосно во прекин мобилните услуги во Скопје

Целосно се во прекин мобилните услуги на А1 и Телеком во Скопје.

Во моментов нема повеќе информации за каков проблем станува збор.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.