Палчо го нарече Мицковски СМРДЕШ и ТОКМАК. Што доведе до ваква ескалација на односите, ако се знае дека силно го поддржуваше?!

#СМРДЕШ

Палчо го нарече Мицковски СМРДЕШ

Аман веќе нека пројде 18 кој и онака е СИСТЕМСКИ, СДС ќе го дига МИЦИКА Токмакот, БЦ така бара затоа што дронот негов, ТОКМАКОВ е прочитан како селски буквар.

Ене ја и Анал5 веќе и интервју за ТОКМАКОТ спремила, брука СИСТЕМОТ го поправа “лидерот”(гнаса) на ОПОЗИЦИЈАТА….

На 19 ќе разбере и последниот Македонец дека живее во лага, дека живее во СИСТЕМ кој е во суштина ТЕШКА тиранија, клептмански СИСТЕМ за уништување искључиво на Македонци и никој друг…

КЛИЕНТИ има доволно, 44 општини по 2 автобуси се сосема доволни за ПРИВИД на некаква подршка да се произведе…

Оооо токмаку Мицика, твојон Ефто клептоманот е твоето лице, па дури за тебе и Делчеецон Ефто е менаџериште, во опозиција оќоревте од крадење и рекетирање, па затоа без поговор АТЛАНТИСТИЧКИ политики спроведувате без притоа да ги разбирате..

Копилено СТАВРЕВСКИ што со бодигардите се заканува, клептоманот и дупљак, докажан од бомбине на Зајеб шпиунот е до тебе во кабинентот, он ти е менаџерот за РЕКЕТ и ИЗНУДА….Кој ти е крив за палатана Христо Татарчев, а???? Какво тоа обединување бараш бре шуго една политичка, за Манфред Вебер душамнот Македонски, за кого, за ЕПП, смрдеш еден ќе те здробам како бубачка смрдлива….

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.