Палчо: Зошто Мицика има потреба вака да се глупира со евтин пи-ар?

И да е така, се молчи и се прави стратегија, а не е така ниту од близу, ЛИДЕР на опозиција не се убива со ДеКОКА кретенот кој не знае ни да држи пиштол, а не да усмрти ЛИДЕР на дистанца од многууу метри, ама многу метри растојание..

Ваква Македонска енергија Шипоите сакаат да ја растурат, НИВ ги разбирам, нооо Мицика зошто се подметнуе, зошто мисли дека ваков евтин ПР проаѓа сеуште не разбирам. Ваљда не е толку глуп бозе драги, зарем е толку????

Прво после ова тврдење мора да биде повикан на разговор во ОЈО, ова се сериозни тврдења, не знам дали е свесен што кажа на Пресс.

Наместо политичарите да исчезнат , да го испочитуваат МАКЕДОНЕЦОТ, неможеш да ги тргнеш од пред камери, мршшшшшшш, напиша Палчо на фејсбук.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.