Памела Андерсон: Има 51 година, а изгледа како секси заводничка

Loading...

На својата 51-годишна возраст, актерката Памела Андерсон изгледа неверојатно секси.

Андерсон  позира за насловната страница и едиторијалот на списанието Intimately Magazine. Пред објективот на Кармело Редондо, русокосата секс-бомба носи различни креации со стил на 80-те години.

Фотографиите се направени во црно-бела техника,  на некои од нив Андерсон позира и во костими за капење покажувајќи ја одличната форма на телото.

loading...