Парис Хилтон позирала додека нејзиниот дечко лежел повреден

По повод 32-иот роденден, Парис Хилтон организирала забава на планината Сиера Невада каде што со своите пријатели и 10 години помалиот дечко Ривер Випери била на скијање. Следниот ден по прославата, Випери се здобил со сериозна повреда на ногата која ја добил на ски-терените, и сето тоа Парис го споделила со своите фанови на Твитер.

„Колку страшен ден на ски-терените денес. Никогаш не сум видела подлабока исекотина, за малку ќе се онесвестев. Тој е толку храбар, многу голама болка претрпе‟-напишала Парис Хилтон на Твитер.

Иако, наводно била длабоко повредена од повредата на Випери, старлетата не пропуштила можност да позира, обидувајќи се да прикаже тажен израз на лицето.

Парис им се приклучи на познатите дами кои се забавуваат со млади момчиња. Нејзинниот дечко, инаку шпански модел е роден во 1991 година. По повод 32-иот роденден, Парис Хилтон организирала забава на планината Сиера Невада каде што со своите пријатели и 10

Пронајдете не на следниве мрежи: