Парис Хилтон: Преинтелигентна сум, се преправам дека сум глупа

Loading...

Парис Хилтон: Преинтелигентна сум, се преправам дека сум глупа

Парис одлучила да сними документарец за сопствениот живот…

Во видео на јутјуб таа објаснува зошто се иднесува како што се однесува: Сето ова време јас глумев дека нешто што во вистинскиот живот не сум и луѓето никогаш немале прилика да ме запознаат. Јас  сум всушност сум многу интелигентна и воопшто не сум глупава. Само сум многу добра во преправањето

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...