Парче кое мора да го имате летово – фустан со леопардски дезен

Loading...

Принтовите се нешто кое го сакате или го мразите, едноставно нема средина. Но доколку припаѓате во првата група добрите вести се тоа што фустаните со леопардски принт се моден погодок на сезоната.
Одлично се спојуваат со елегантниот, но и лежерниот стил, односно со високи потпетици, балетанки, но и патики.
Фустан со леопардски принт е модно парче кое мора да го имате летово, а доколку сè уште не сте убедени, фото-доказите се пред вас:

loading...