Пендаровски ја прими на гости хрватската старлета Нивес Целзиус, позната на овие простори

Пендаровски ја примил на гости хрватската старлета Нивес Целзиус, позната на овие простори

Пендаровски ја прими на гости хрватската старлета Нивес Целзиус, позната на овие простори

Таа потоа самата на својот Инстаграм профил си се пофали за тоа како си поминала.

Нивес е радосна што се сликала со Пендаровски. И истото го потенцира во своето стори.
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.