Пет рецепти за вкусни палачинки

Loading...

Палачинките се секогаш добра идеја за ужина или десерт, кој како ќе избере. Во најновото видео на Tasty ќе погледнете 5 рецепти за вкусни рецепти кои може да ги правите и со состојки по ваш избор.
Банани и јајца, боровинки, декорација од путер и цимет, се дел од рецептите кои дефинитивно треба да ги пробате.

loading...