Пејачката Милица Павловиќ направи целосна трансформација- го промени имиџот и фризурата, по овој секси тренд лудуваат мажите

Loading...

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ не е позната во јавноста по честото менување на имиџот, но овој пат ги изненади фановите со својата промена.
Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која се гледа нејзината променета фризура и има шишки.

 

View this post on Instagram

 

?✌?

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on


Таа веднаш доби пофални критики од фановите за нејзиниот сменете изглед.
„Милица оган“, „одлично ти стојат шишките“, „Нова фризура?“, се само дел од коментарите.

loading...