Пејачката се шегува на Фејсбук: Кој се изгорел на Катица, ќе дува и на Биба Додева

Loading...

Огромна е сличноста во изгледот меѓу Катица Јанева и пејачката Биба Додева.
Додева на „Златна Бубамара“ дури и ја глумеше обвинителката. Денес, кога Јанева како третоосомничена за „Рекет“ доби 30 дена притвор, пејачката се шегува на Фејсбук.
„Добро вечер драги мои.. Кој се изгорел на Катица, ќе дува и на Биба Додева“-напиша таа.

loading...