Пиеше таблети со непозната супстанца па ја откри целосната трансформација: Ана Николиќ буквално се стопи, а од оваа поза ќе подзинете

Loading...

Српската пејачка Ана Николиќ веќе подолго време водеше битка со килограмите, меѓутоа сега веќе таа го надмина тој проблем, па реши сето тоа да им го докаже на фановите.
Имено таа откако држеше диета со таблети чија непозната супстанца не ја откри во јавноста и долго се шпекулираше за истата го покажа крајниот резултат.

 

View this post on Instagram

 

Wedding…??❤️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on


Таа сподели фотографија на својот Инстаграм за време на една свадбена церемонија каде била гостинка.
Пејачката во темно црвен фустан го стегна телото и откри дека навистина го надминала проблемот со вишокот на килограмите.

loading...