Пијте го ова пред спиење- ќе почувствувате олеснување а помага и при слабеење

Loading...

Овој напиток е корисен и ќе ви помогне да направте детоксикација на организмот.
Ќе го забрза метаболизмот, но ќе ја забрза и работата на цревата.Главна состојка е магданос, а ќе ви помогне и при слабеење.


1 лимон
една рака магдонос
1 лажичка цимет
1 лажичка јаболков оцет
500 мл вода
Ставете ги сите состојки во блендер и измешајте ги се додека не добиете сок кој ќе го пиете пред спиење.
Секако доколку сакате да ослабите мора да здраво да се храните и да се движите.

loading...