Плажите во Грција денеска преполни (видео)

Loading...

Плажите во Грција денеска преполни (видео)

Како да го немало вирусот КОРОНА никогаш. Денеска во Грција плажите беа преполни. Дали е ова правилна одлука или препрано опуштање ќе видиме За 15 дена…ж

Прочитајте на тема и:

Високи температури во Грција, плажите се полни

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...