Плејбој зајачица во најминијатурно бикини 

Loading...

Манекенката позната и под псевдонимот CJ Sparxx го помина денот во минијатурно бикини , кое изгледаше како секој момент дека ќе падне.
Три парченца ткаенина се држат на проѕирни врвки, а таа ги објави фотографиите и го запали Инстаграм.

loading...