ПОВТОРНО ШОКИРА Ана Николиќ гола на улица НАДВОР ЗИМА, А ТАА ШЕТА ПО ГРАДНИК И ГАЌИЧКИ

Ана Николиќ продолжува да ја шокира јавноста! Пејачката на Инстаграм објави нов сет фотографии на кои е провокативно облечена.
Среде зима Николиќ прошета низ Белград во гаќички и градник. Носеше само бел мантил.
– Кога одам, не застанувам, не ја допирам земјата и не забележувам никого… Додека тагата зборува со мене – напиша Николиќ со овие фотографии.

Пронајдете не на следниве мрежи: