Погледнете како изгледал хеликоптерот во кој загина Коби

Loading...

Светот уште е во неверување по големата трагедија која се случи во неделата, кога загина еден од најпознатите светски кошаркари, Коби Брајант.
Фановите коментираат за контроверзниот пад на хеликоптерот особено откако ги видоа деталите во неговата внатрешност и пилотската кабина која поседува речиси се ново и најмодерно.

loading...