Погледнете како изгледа Наташа Беквалац по животната драма

Loading...

Наташа Беквалац помина агонија откако беше жртва на насилството од страна на својот сопруг Лука Лазукиќ.
Пејачката после се што и се случи, одлучи да продолжи со нормален живот, па дури и се врати и на својата кариера.
Таа на Инстаграм објави видео снимка од пробата со својот бенд, на кој може да се види како сега изгледа, со оглед на тоа дека ретко се појавува во јавноста по непријатниот настан.

Ponovo zajedno❤ Moji?????…proba…❤❤❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

loading...