Погледнете колку се промениле Кардашијанките од првата сезона на нивното шоу

Loading...

После 20 сезони дојде крајот на популарното реално шоу „Keeping Up with the Kardashians“.
Последната епизода се емитуваше на 10-ти јуни на телевизискиот канал „E! Entertainment“.
Семејството го снимало својот секојдневен живот дури 14 години, а шоуто го следеле милиони гледачи.
Првата епизода се емитувала во ноември, 2007-ма година, а оттогаш многу работи се промениле. Најмногу изгледот на Кардашијанките.
Девојките сега имаат поинаков стил на облекување и шминкање, а се зборува и дека биле на пластични операции, иако тие тоа не го потврдуваат.
Кендал и Кајли Џенер пораснале пред камери, па јасно е дека изгледаат непрепознатливо во однос на периодот од пред 14 години.
Единствено не се променила Крис Џенер.
Погледнете ја трансформацијата на членовите на кланот Кардашијан-Џенер од 2007-ма година досега.
Ким Кардашијан


Клои Кардашијан


Кортни Кардашијан


Кајли Џенер


Кендал Џенер


Крис Џенер

loading...
Loading...