Подгответе се за ЖОЛТА пролет

Loading...

Жолтата боја е бојата што претставува светлина, топлина, позитивност, поттикнување на добро расположение и е многу забележителна. Минатата година беше многу популарна, но неон боите и пастелните нијанси ја ставија во позадина.
Дизајнерите оваа пролет ќе и дадат уште една шанса, па на нивните ревии и отстапија посебно внимание – Москино, Гучи, Фенди, Диор и Александар Меквин.
Жолта боја носат храбри жени. Направете чекор напред и осмелете се да облечете долг жолт фустан кој е идеален за топла и заводлива вечер.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Жолтата боја е бојата што претставува светлина, топлина, позитивност, поттикнување на добро расположение и е многу заб

loading...