Познатата српска пејачка позираше со бебето- сите погледи беа вперени во еден детаљ од кои останаа сите во неверување

Loading...

Пејачката Гога Секулиќ во декември минатата година го роди своето прво дете, синот Василиј Андреј, а сега ги изненади сите со најновата фотографија на социјалните мрежи.
Фановите најмногу се израдуваа од фотографијата бидејќи таа крие еден детаљ кој го отк

 

View this post on Instagram

 

??? @urosbjj

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on


Шестмесечното бебе го држеше во едната рака, додека пак со другата правеше селфи.
Фотографијата веднаш доби илјадници позитивни коментари, погледнете.

loading...