Познатата старлета ги скршила двете стапала на одмор во Турција: Нема да може да оди со месеци…

Loading...

Британската старлета Кејти Прајс (42) ги скршила двете стапала на одмор во Турција и завршила во брза помош. Таа ќе мора да оди и на операција, по која нема да може да оди три до шест месеци.


Имено, Кејти уживаал во луксузното летувалиште со момчето Карл Вудсом (31) и двете деца, а исто така го посетила и тематњскиот парк „Land of Legends“, каде старлетата ги повредила нозете. Имено, Кејти скокнала од ѕид и ги скршила двете стапала.

loading...