Познатиот српски пејач на денот на вљубените ја запроси својата девојка- за оваа глетка сонува речиси секоја девојка

Loading...

Популарниот српски рапер Цоби сподели фотографии со своите фанови како и видео снимка која буквално ги разнежни фановите поради тоа што тој го направи на денот на вљубените.
Имено тој заедно со својата девојка денеска беше во Париз каде пред Ајфеловата кула на денот на вљубените ја побара нејзината рака.
-Каков Валентајн, секоја чест, преслатко, што жените сакаат, се само дел од коментарите под ова видео на раперот.

 

View this post on Instagram

 

14.feb ❤️ @cobeliks

A post shared by Slobodan Veljkovic (@cobi.v) on

loading...