ПОКРАТКО НЕМОЖЕШЕ ДА ОБЛЕЧЕ: Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ во пожешко издание не сте ја виделе до сега!

Loading...

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ Сања Кужет уште еднаш покажа со што се располага.
Имено, сексапилната водителка избрала интересна комбинација која што најмногу на учи им падна на припадниците на посилниот пол, а во моментот кога ги прекрсти нозете, дополнително ја покажа својата атрактивна линија која ја одржува со разни тренинзи и здрава исхрана.
„Преубава“,„Топ риба“, се дел од коментарите на нејзините обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

loading...